Únor 2011

Gambleři a Idiocie

20. února 2011 v 21:25 | Eve |  Videos
Slíbila jsem kamarádovi Tomovi, že na blog dám, pořad Gambleři a Idiocie, je to blbůstka, ale dokonalá! :D


Moje tvroba- snímky lidí kolem mne..

20. února 2011 v 21:02 | Eve |  My art
Tak jsem dávám fotky lidí, co znám, blízkých, krásné a dobré fotky, které se mi opravdu líbí.

Angela
Model: Angela Dark, moje spolutanečnice, kamarádka a sestra v těžkých chvílích..
Foceno v květnu 2010

George
Model: George, dobrý kamarád, kdysi spoluhráč v kapele..
Nová fotka, foceno v únoru 2011

Veronika
Model: Beruška (Veronika), sestřenice, oddaná duše již od útlého dětství..
Foceno 2009-10? úprava v Gimpu

Lucie
Model: Lucie, spolužačka, kamarádka, střeštěná osoba..
Foceno v roce 2009, bohužel na mobil, upraveno v Gimpu

Podobenka
                  Poslední je moc hezká fotografie, nevím kdy už jsem ji fotila, ale vím že je to ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm.

Další fotky naleznete v Galérii ve složce Lidé../People..
Divadelní rok.. Marry Popins, La Traviata, Gazdina roba, Jméno růže...

19. února 2011 v 18:49 | Eve |  Deník ( aneb → do hlouby duše a dní upíra)
Dlouho jsem nic nenapsala a možná je to tím, že můj život je napůl školní a na půl tvořivě-divadelní. Nejen, že do divadla chodím, ale jedno i tvořím, plus k tomu příští pátek se půjdu podívat na promítání "Společnosti TTM" -ve které působím též- a to na promítání, zde již  řečené legendy o Miao Shan, ve které jsem dělala choreografii čínských tanečnic, pomáhala s kostými, a tančila jak chrámovou tanečnici, tak i hříšnika v pekle a rybáře. Náš velký počin jsme hráli loni na zámku Plumlově a já vám sem kopírovala články, které o nás napsal Prostějovský deník.
Legenda o Miao Shan

Teď k divadlu, loni jsem kolem budov divadel jen procházela, maximálně si zašla do galérie, na taneční festival, či nějaké koncerty, spíš jsem svůj volný čas trávila ve zkušebně s Templáři.Až někdy v říjnu jsem byla na Baladě pro banditu, kde hraje kamarádka dětskou roli a pak v Mahenovově na Nemrtvém. Tento rok jsem už byla v lednu v Městském divadle na Marry Popins, která byla excelentní! Do divadla chodím kamarádem G. A. Koistinem a zatím jsme byli na samých skvělých představeních. Dále maminka dostala od taťky předplatné, takže i s ní, už jsme byly spolu na La Traviatě v Janáčkově, opery jsou krásné, ale mě na nich štve, že jsou většinou ve francoužštině či italštině, nebo španělštině a já tomu vůbec nerozumím, jelikož nerozumím ani operní češtině :D La Travita jak všichni vímě je podle knihy A. Dumase mladšího- Dáma s kaméliemi. Tento týden jsem díky mamčinému předplatnému a domluvě právě s mým kamarádem hned dvakrát. V úterý na Gazdiné robě, kterou nemohu vynachválit! Byla velice inspirativní, s úžasnými kostými, hereckými výkony a výpravou. Představení bylo nízkonákladové, ale to vůbec nevadilo, byla jsem na něm v Mahenově ( do kterého chodím nejradši) a tatínkem a přišli jsme pozdě, kvůli parkovacímu místu a tak nás uvaděčky pustili do lóže č. 3 v přízemí hned u pódia a nechali nás tam celé představení!

Gazdina roba


Včera jsem byla v městském na Jménu růže, činohru mám v poslední době velice ráda, ale bylo to občas zdlouhavé a děj byl usekaný, skoro přesná kopie filmu, ale herci byli úžasní, mělo to své kouzlo. Každopádně doporučuji se před představením na film nedívat. Také Erik Pardus jako Salvatore byl nepřekonatelný ;)

Jméno růže

Kočičí fotografie

12. února 2011 v 20:56 | Eve |  My art
Tak jsem zase podlouhé době tady a tentokrát s fotečkami mé dvanáctileté kočičky Bilušky, která se rozhodla být ojediněle modelkou.

Bilinka poprvé.
Momentka aneb když zjistila, že se něco děje.

další jsou pod perexem =>

Within Temptation- Faster

4. února 2011 v 17:13 | Eve |  Videos
Tak jsme se dočkali!
Within Temptation před čtyřmi dny zveřejnili svůj nový klip k písničce Faster.