Září 2010

R. E. M.- Losing My Religion

28. září 2010 v 20:20 | Eve |  Videos
Po dlouchých "studiích" amerického alternativního rocku a grunge. Jsem narazila na skvělou kapelu, dobré přátele Nirvany. R.E.M. a tady dávám jejich nejslavnější a nejprofláknutější písničku s dobrým videoklipem. "Losing My Religion"


Směsice fotek s temným nádechem.

23. září 2010 v 23:50 | Eve |  Dark and Gothic
Omlouvám se, že sem dávám zase další fotky, ale jsou zvláštní a mají něco do sebe.

Procházka temným královstvím


Sních tiše křupal tomu krásnému přízraku pod nohama, dlouhá černá vlečka klouzala po ledové podložce ledu. Bílá tvář splívala s odlesky mramoru a s kulisou sněhu. Krásná paní co po svém temném království přechází, hrdě a každým jejím krokem jde cítit smrt. Ta paní bez kosy, se však smrtí nazývá.


V samotě z přepychového vězení Tato dívka, musí čekat někde kde jí to vůbec nesedí, krásné šaty se snaží schovat smutek, přepychový palác rozptýlit ztrápeného ducha. Vrátí se nešťastné Christine její milovaný Raul?


prosím duše moje mílé, pokud chcete spatřit zbytek , klikněte na "celý článek" =>

Nový desing, LOST SOUL

19. září 2010 v 22:57 | Eve |  Blog
Po čase zdravím,
i upír někdy onemocní a já právě stůňu, být nemocná je děsivě únavné a tak se buď učím, občas zaťukám do bubnů, či spín a nebo si hraju v Gimpu :D.
Nový desing, pod vedením písně od milované Metallicy, Nothing Else Matters
Heart I once hadMetal fest vol.II- Kunštát 7.8. 2010

3. září 2010 v 19:19 | Eve |  Recenze
Rozhodla jsem se sesmolit krátkou dojmovou recenzi z kunštátského Metal festu vol. II.

Metal fest vol. II

Přiznám se, že tato recenze bude taková strohá, fotila jsem a někdy se spíš soustředila na zaostření foťáku, než na zvuk bicích, kytarové sólo a pak mi většina písniček začala splývat dohromady. Ale jinak koncert byl velice příjemný, bráška kvůli tomu dojel z Prahy a já mohla aspoň zahnat mindráky z neuskutečněného focení, které mělo probíhat asi dva dny zpátky, bohužel nám počasí moc nepřálo. Pršelo i během metalfestu, ale díky přesunutí akce do budovy kulturního domu v Kunštátě déšť opět nezvítězil nad mými plány. Jediné co mě na celém koncertu strašně vadilo, byly příšerný barevný reflektory, díky nimž bylo špatné světlo a většina fotek skončila špatně, ale všechy výběry  vám sem dám :-). Metal fest vol.II startoval ve čtyři hodiny odpoledně, jenže já s bratrem jsme dojeli až kolem šesté, takže vám o všech kapelách co tam vystupovaly neřeknu. Viděli jsme jen Silent Hill , Ascendancy , Flowerwhile a Tear it down .