Minulý týden a Metal Fest

21. září 2009 v 17:13 | Eve |  Deník ( aneb → do hlouby duše a dní upíra)
Minulý týden

Zdravím vás všechny, vás, co zavítáte na můj blog.
Minulý týden, byl poněkud zvláštní, byla jsem totiž nemocná. Každý druhý upír by řekl "Carentia cruor em gurgulio" je to jen slepý překlad z češtiny do latiny, znamená to "Nedostatek krve v hrdle" A myslel by tím, že už jsem se dlouho nenapila krve, tím pádem mám málo sil a tak jsem onemocněla. Bohužel to nedostatkem krve nebylo, bez přísunu této látky vydržím i tři měsíce. A já se minulý týden píchla do prstu, takže mi to OPRAVDU stačilo. Když to krví nebylo, tak jsem ehm, měla naprosto normální lidskou nemoc, nachlazení. Jo, byla jsem nachlazená. Kašlu ještě teďka. Celej týden mi každý den vycházely karty, které jsem už měla začlo to sobotou 12.9. což mi vyšla karta Zklamání- pětka pohárů.

13.9- Velekněžka
14.9- Láska- dvojka pohárů
15.9- Blázen
16.9- Královna pohárů
17.9- Zklamání- pětka pohárů
18.9- Vášeň- Rytíř holí
19.9- Mág
20.9- Bojování- Rytíř mečů

To co jsem prosím vyjmenovala, jsou tarotové karty, denní karty. Je to věštba na den. Tyhle karty jsou promíchané, jsou tam karty Velké arkány i Malé arkány. Velekněžka je například karta Velké arkány (22 karet) a třeba Láska- dvojka pohárů je karta Malé arkány (56 karet). Tyto karty mi byly vlastně na nic, jelikož jsem trčela doma a jediné věci co jsem měla kolem sebe, byla velká hromada kapesníků a kašlavka, před tím jsem se opravdu nemusela mít na pozoru.
Chtěla bych se pozastavit ještě nad datem 12.9.2009 protože to byl v Kunštátě Metal Fest.


Metal Fest

Na tomto festivalu jsem byla s mamkou, byl to malý festival, který se odehrával venku, když jsmedorazily na místo tak bylo něco kolem šesté, (festival začínal v pět) ale nepřišly jsme o nic, kapela co měla začít v pět hrát si ještě ladila nástroje a všechno se tam připravovalo, před pódiem byl velký plac volný a pak tam bylo ještě několik laviček, kde bylo několik lidí. Vstupné jsme zaplatily a na ruku nám byl namalovaný smajlík, takže jsme mohly tam i ven. Sedly jsme si a kapela začala hrát, jmenovala se Silent Hill a byla to místní gothic metalová kapela, zpěvačka byla blondýnka v dvacetidírkových gládách až s operním hlasem.Bohužel, místo za bicí soupravou s dvojšlapkou značky Pearl zelo prázdnotou, bicí zněly z playbacku, bubeník byl prý na dovolené v Chorvatsku. Písničky byly české, ale velice pěkné, nejvíc se mi líbila píseň Ďábel a král. Jejich koncert trval až nějak do čtvrt na sedm, protože brňáci Flowerwhile měli půlhodinové zpoždění, bohužel byla hrozná zima a mě už v sobotu nebylo nějak dobře, tak jsme odjely na chatu. Ale těch peněz ani jedna nelitujeme mamce se tam líbilo. A mě taky, příště to snad vyjde.
Bohužel, fotky nemám, foťáček jsem sebou neměla, slibuju, že příště beru!
Tak aspoň plagát a fotky všech pěti účinkujících kapel

Silent Hill
Flowerwhile


Tears it Down
Velvet Storm

Deka
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama