Září 2009

Vreth

30. září 2009 v 20:50 | Eve |  Groups- Fotogalerie (music and groups)
Téhleté fotce jsem opravdu neodolala!
Tento sympatický mladík se jmenuje Vreth a je to zpěvák finské folk metalové kapely Finntroll.Den mého narození

26. září 2009 v 23:26 | Eve |  Deník ( aneb → do hlouby duše a dní upíra)
26.9.2009

Píšu tento článek, protože jsem dnes oslavila 982 rok mé existence, v lidských počtech vám to raději říkat nebudu. ;). Dostala jsem krásné dárky od své rodiny a i už od dvou přátel.

Takže, pojďme slavit!


Odpuštění mrtvých

25. září 2009 v 12:19 | Eve |  Básně (my story)

prosím NEKOPÍRUJTE

Odpuštění mrtvých

Jaký hříšník zalouží odpuštění?
Kolik nevinných umírá u mučení?
To ví jen mrtví.
Šeptají, že musíme dobrou cestou jít.
Každý to v srdci ví.
Proto si do dlaní srdce musíme vzít.
A mrtvým dopřát spánek.
Vydat se do dálek.
Abychom dosáhli, odpuštění mrtvých.
Co nad námi bdí.
Nesmíme být na druhé zlí.
A musíme se dívat, kolem sebe.
A získat jejich odpuštění,
nejde se dívat na hvězdné nebe.
Je co cesta krve, proto tu se mnou nikdo není.
Je to jen kapka, co dopadne na pentagram.
Slzy v očích.
Rudý monogram.
Napsaný mnou vlastní krví.
A co palmaneny v tvých očích značí?
Je to cesta krve a oni to neví.
Duchové radostně tančí.
Na svých vlastních hrobech.
Vidím je ve snech...


XIII.Století v Brně!!!!

21. září 2009 v 17:38 | Eve |  Novinky o kapelách

XIII. Století

v Brně!!!

Kdy
kde?

24.9.09

Semilaso Královo Pole

Vstupenky 190Kč

Já doufám, že tam budu :)

Minulý týden a Metal Fest

21. září 2009 v 17:13 | Eve |  Deník ( aneb → do hlouby duše a dní upíra)
Minulý týden

Zdravím vás všechny, vás, co zavítáte na můj blog.
Minulý týden, byl poněkud zvláštní, byla jsem totiž nemocná. Každý druhý upír by řekl "Carentia cruor em gurgulio" je to jen slepý překlad z češtiny do latiny, znamená to "Nedostatek krve v hrdle" A myslel by tím, že už jsem se dlouho nenapila krve, tím pádem mám málo sil a tak jsem onemocněla. Bohužel to nedostatkem krve nebylo, bez přísunu této látky vydržím i tři měsíce. A já se minulý týden píchla do prstu, takže mi to OPRAVDU stačilo. Když to krví nebylo, tak jsem ehm, měla naprosto normální lidskou nemoc, nachlazení. Jo, byla jsem nachlazená. Kašlu ještě teďka. Celej týden mi každý den vycházely karty, které jsem už měla začlo to sobotou 12.9. což mi vyšla karta Zklamání- pětka pohárů.

13.9- Velekněžka
14.9- Láska- dvojka pohárů
15.9- Blázen
16.9- Královna pohárů
17.9- Zklamání- pětka pohárů
18.9- Vášeň- Rytíř holí
19.9- Mág
20.9- Bojování- Rytíř mečů

To co jsem prosím vyjmenovala, jsou tarotové karty, denní karty. Je to věštba na den. Tyhle karty jsou promíchané, jsou tam karty Velké arkány i Malé arkány. Velekněžka je například karta Velké arkány (22 karet) a třeba Láska- dvojka pohárů je karta Malé arkány (56 karet). Tyto karty mi byly vlastně na nic, jelikož jsem trčela doma a jediné věci co jsem měla kolem sebe, byla velká hromada kapesníků a kašlavka, před tím jsem se opravdu nemusela mít na pozoru.
Chtěla bych se pozastavit ještě nad datem 12.9.2009 protože to byl v Kunštátě Metal Fest.


Cradle of Filth- The Death of Love

18. září 2009 v 16:09 | Eve |  Videos
Tak, tohle je nejnovější klip od mé oblibené skupiny Cradle of Filth, písnička úžasná, pořád si musím broukat slova...


Náš milý Erno....

18. září 2009 v 16:05 | Eve |  Groups- Fotogalerie (music and groups)
Náš milý Erno Vuorinen
Raději Emppu:)

"Tenhleten článek bych chtěla věnovat Eclair nebo Lúce, Vyber si Lucinko!"

Angel 2

18. září 2009 v 15:57 | Eve |  Angel
2.díl
Zapomněla jsem se představit, mé jméno je Lizzie Nätien, neděste se, že jsem nějakej elf. To ne, můj otec se jmenuje Sami Nätien a je to fin, moje matka je češka jmenuje se Lenka. Mám ještě o rok staršího bratra Denise, chodí rok na vejšku, na JAMU v Brně učí se na dirigenta. Je mi 18, ale už za několik měsíců mi bude devatenáct. Chodím na střední, žijeme s rodiči v Brně. Tento rok budu maturovat, na škole nejsem příliš oblíbená, jsem šílenec. Ne že bych byla nějakej symbol krásy a ani šereda. Mám dlouhý černý vlasy po zadek, který v létě krotím gumičkou a stahuju si je do culíku. Mám ráda výrazný líčení, bílej make-up, černá, rudá rtěnka, ale ty dvě věci na sebe neplácám pořád, teda vítězí, vždycky černě orámovaný oči, v tomhle se vyžívám, opaluju se celkem málo, takže mejkap ani moc nepoužívám, jak už jsem říkala. Nejsem moc extra vysoká, měřím nějak 167 cm. Chodím hlavně v černý, zbožňuju dlouhý černý sukně, pásový límce, síťky, glády a tenisky. Mám taky ráda cvoklý punčocháče. Poslouchám, metal, rock, punk.
Mám úžasnýho kamaráda Sebastiena, který je původem němec, ale narodil se tady a jeho babička je češka, bydlí s ní a jeho rodiči v Brně, jeho jméno je vtipný, Berger. Vždycky mu říkám Hamburger… Pořád chce, abych mu říkala Strify a chce bejt mangáčem, což mu pořád úspěšně zatrhávám a jeho oblečení vždycky na několik měsíců v jeho šatníku vydrží.
Mám přítele Erika, je to švéd, bydlí už ale od osmnácti tady a tak se naučil krásně česky. Je to stejně tak jaké já kytarista, až na to, že on UMÍ hrát na ELEKTRYKU a on HRAJE v KAPELE a já ne, mrzí mě to, ale zase chodím na zkoušky a navíc, musím chodit na brigádu do drogerie a ještě k tomu maluju, takže mě to ani zas tak moc nevadí.
"Asi jsem to přehnal." Poznamenal Seb, když se prohlížel v zrcadle.
"Jo! Přehnal a to dost!" řekla jsem rázně.
"No tak sorry." Omlouval se "Nechceš do Goth klubíku na limču?" podíval se na mě.
Já jsem si zatím rozdělala utáhlej culík a pohodila vlasy. "Jjj."
"Fajne." Odvětil po německu, pro změnu mě drapl za ruku on a táhl k Markovu autu.
"Mark je hodnej, že ti to auto půjčuje." Poznamenal, když si odhodlaně sedal za volant. Já jsem zůstala stát venku a vykuleně jsem se na něj dívala, položila jsem ruce v bok a přimhouřila oči.
"Jo to je.. Protože je to ten nejúžasnější bratránek na světě. Ale půjčuje ho mě a ne tobě. Takže si přelez na spolujezdce! Urychleně!" řekla jsem příkře a nastoupila za volant. Šlápla jsem na plyn a už jsme frčeli do Goth Clubu.
Když jsme vystoupili z auta a já zamkla, tak se Sebastien hrnul do clubu, kde přes den moc lidí není, ale přes noc to tam žije. A jelikož to tam takto funguje pořád, trénuje tam můj Erik se svojí skupinou. Dnes to bylo stejné, vpadli jsme tam díky Sebovi jak uragán, takže se díky nám Nightmare polil colou, jelikož se nás opravdu polekal. Zastavila jsem se u dveří a pořádně si je prohlídla, vysela na nich bílá cedule skupina Deathstars hledá basáka.
"Eriku?" zeptala jsem se své lásky, která už mě ze zadu objímala.
"Ano, lásko?"
"Honza od vás odešel?!" zarazila jsem se.
Erik mě otočil k sobě čelem a věnoval mi krásný pohled do očí, pak mi odpověděl jednoduchou odpovědí. "Jo, odešel." A pak mi dal pusu.
Nechtělo se mi, ale musela jsem ho od sebe odtrhnout. "Proč, odešel?!"¨
"Menší neshoda. Honza, má dvojčata. Dostalo ho to, je úplně na dně a tak začal pít. Nedalo se s ním cvičit." Řekl mi smutně.
"To mě mrzí." Povzbudivě jsem se na něho usmála a pak jsme se objali.
"Hej, vy hrdličky. Cat na to cukrování nemá věčnost." Křikl na nás Bone a my sebou trhli.
Erik se ode mě neochotně odlepil a pronesl nešťastně. "Miluju tě, bude se mi po tobě stýskat." A vlepil mi pusinku na tvář.
"Tak už běž zlato." Usmála jsem se a šla k baru, dala jsem si jednu kofolu a podívala se kolem. Jako obvykle tu bylo prázdno až na nás a tři, velice zvláštní vyjímky. Byli to určitě cizinci, seděli v koutě,
a občas se otočili směrem ke klukům. Seděli u jednoho stolu, dva muži a jedna dívka, myslím, že stejně stará jako já možná o rok mladší.
Jeden z těch mužů byl oblečen v černé rozepnuté košili, přes ní měl oblečenou černou koženou bundu a měl černé kožené kalhoty, k tomu dvacetidírkový glády s přezkami. Měl dlouhé tmavě hnědé vlasy spletené do dlouhých dredů, kteří se kolem něho ovíjeli jako hadi na hlavě medůzi, seděl ke mně zády, ale potom se otočil. Takže jsem jej mohla takto popsat, myslím že měřil nějak ke 190 centimetrům. Podíval se na mě svýma divnýma očima, duhovky měl bílé jako bělmo, musela jsem ucuknout před tímto zlým pohledem. Bílému obličeji dominoval výrazný nos ve kterém měl kroužek, rty měl krvavě rudé,
jako kdyby si je potřel čerstvou krví. Musím se přiznat, že jsem se byla velice ráda, když se otočil zpátky na tu dívku, které seděla naproti němu vedle toho druhého muže, který jí jednou rukou objímal ležérně kolem ramen a byl na ni otočený, velice mě překvapilo, že vůbec neprotestuje , když ten dredáč, pohladil tu dívku po tváři a pak jeho ruka sjela na její krk.
Ten druhý se na ní díval svýma šedo-černýma uhrančivýma očima. Byl mi sympatičtější, vypadal jako kdyby byl stvořen z měsíčních paprsků a ty dlouhé černé vlasy mu propůjčila sama ta nejtemnější noc. Obličej měl bílý, jako kdyby jej měl z papíru. Jeho uhrančivé oči ztrácely v černých linkách a stínech, doplňovalo je zvláštně tvarované obočí. Na rtech se mu rýsoval letmý úsměv, na sobě měl nějaké černé gothické síťkované triko a na rukách rukavice obité ostny a floky. Myslím, že měl dlouhý pánský kilt a černé glády. Jak to odhaduji tak byl taky velice vysoký.
Ta dívka se krčila mezi těmi dvěma podivnými muži, s nerozluštitelným výrazem ve tváři. Působil, trochu vyděšeně, zhnuseně, ale zároveň jako kdyby jí to nevadilo. Podle mě, byla na rozdíl vzrůstem maličká do 165 centimetrů měla určitě, byla i velice hubená, ale to dělal černý korzet, který ji celou stahoval. Přes ramena měla přehozené něco, co jsem odhadovala na plášť. Na krku se jí houpal keltský křížek. Její plěť byla sněhově bílá, doplňovaly ji černé rty a černé linky, kolem jejích tmavě modrých očí, které snad byly jindy pronikavé, ale teď přetékaly těmi stejnými pocity, které se mísily ve výrazu jejího obličeje. Ten muž zakotvil dlaní na její tváři a ona sklonila hlavu a tak jsem si mohla prohlédnout nádherné copánky, napletené z jejích světle hnědých vlasů, které jí sahaly až po prsa. Nakonec ucukla tváří a ten muž spustil ruku na stůl.
Nedokázala jsem veškerou svoji pozornost od nich odtrhnout a tak když vstali a rychlím krokem prošli kolem nás, tak jsem zjistila, že ta dívka má dlouhou černou sukni, doplňovanou gládamy a kromě křížku na její bílé hrudi, měla kolem krku obojek s ostny a připojený a řemen, který se v jednom místě rozdvojoval,
oba dva muži drželi každý jeden konec.

Lestat.........

17. září 2009 v 12:06 | Eve |  Vampires
Tákže, nechci aby ste si mysleli, že jsem na rubriku o svých "bratřích" upírech zapomněla, ale málo inspirace a tak jsem si řekla, co takhle filmoví Lestatové? Krásná postava, stvárněním i charakteristikou!
První Lestat je z filmu Královna prokletých a stvárnil jej Stuart Townsend (na fotce). Film je opravdu skvělí, doporučuji.. Příběh je natočený podle knihy Anny Rise Upír Lestat.Gate your imagination...

15. září 2009 v 18:43 | Eve |  Dark and Gothic

Brána tvé vlastní fantazie, jen ty do ní můžeš stoupit aby si poznal své nitro, umožňuje ti prostřednictvím myšlenek přenést tvou fantazii na papír, umění tě vede dál tou tajemnou bránou bez zdi a ty poznáváš a začínáš se orientovat ve své vlastní fantazii, poznáváš své pravá já, o kterém se mýlí druzí tak stejně i ty.....

Chocolat soundtrack- 3 songs (2)

14. září 2009 v 11:58 | Eve |  Ukázky hudby
Tak jsem našla další tři písně z krásné Čokolády...


The Phantom of the Opera- text

14. září 2009 v 11:54 | Eve |  Originály
Píseň the Phantom of the Opera jsem si opravdu zamilovala, je z muzikálu Andrewa Lloyda Webbera "Fantom Opery" který je jedním z mnoha zpracováním stejnojmené knihy od Gastona Lerauxe. Bohužel, dnes mi není dobře a tak jsem si text dovolila okopírovat ze stránky karaoketexty. Jelikož už jsem po vypsání první části písně, kterou zpívá Christine nemohla psát dál...


Christine:
In sleep he sing to me,
In dreams he came.
That voice which calls to me,
And speaks my name
And do I dream again?
For now I find,
The Phantom of the Opera is here,
Inside my mind

Phantom:
Sing once again with me,
Our strange duet.
My power over you,
Grows stronger yet.
And though you turn from me,
To glance behind.
The Phantom of the Opera is there,
Inside your mind.

Christine:
Those who have seen your face,
Draw back in fear.
I am the mask you wear.

Phantom:
It's me they hear.

Both:
My/your spirit and my/your voice,
In one combined.
The Phantom of the Opera is here/there
Inside your/my mind

Christine:
He's there, the Phantom of the Opera!

Phantom:
Sing my angel of music
sing my angel
sing for me
sing my angel
sing for me!

Neu desing.. The Memory

13. září 2009 v 20:03 | Eve |  Blog
Po krátkém vnuknutí jsem se po dvou dnech dostala k novému desingu "The Memory"...

Předchozí desing "The Cross"


A zde máte krásnou písničku...

Memories...


Misty Ways- Harvest Moon Garden

10. září 2009 v 20:42 | Eve |  Videos
Ukázka od výberné brněnské gothic metalové kapely, která vystupovala na Chrlení...


Fotky gothiků z Wave Gothik Treffen. (Konec)

10. září 2009 v 20:37 | Eve |  Dark and Gothic
A poslední fotky z této nádherné akce, doufám, že vás ti gothici inspirovali po případě natchli, či by ste rádi mezi něě zapadli.. Nebojte na stránce www.viona-art.com je krásných fotech spousta a já si nenechám ujít další příležitost vám z nich ukázat ty, co se mi z nich líbily nejvíc.

-2008-

tahle fotka mě fakt dostala..

u téhleté mi doslova poklesla spodní čelist...

další zajímavé fotky najdete pod perexem =>

So I ask "Will my friends on my funeral?"

9. září 2009 v 14:38 | Eve |  Deník ( aneb → do hlouby duše a dní upíra)

So I ask "Will my friends on my funeral?"


Chci znát svého tazatele...

6. září 2009 v 20:20 | Eve |  Deník ( aneb → do hlouby duše a dní upíra)


Zdravím,

Dneska končí první školní víkend. Moje nálada je pessimistická, naštvaná a melancholická.
Začala jsem hledat, hledat nové přátele, chci poznat nějaké metalisty nebo gothiky, někoho s kým bych si mohla popovídat, o hudbě, o stylu a tak. Mám ambice, bicí, skupina, hudba a zase bicí, skupina, hudba a pořád dokola.

Název tohole zápisu v tom mém "deníku" je odvozen z básně co jsem napsala pro moji hodnou kamarádku Míšu jinak Blackstar .. Báseň se jmenuje Mrtví

Mrtví

Usnula jsem na hrobě svého přítele.
Chlad náhrobku mi zmrazil víčka k sobě.
Chci znát svého tazatele.
A klidně přez cestu krve, doběhnu k tobě.
Věděla jsem, že smrt si pro tebe příjde.
A já budu plakat pro mrtvé.
Spravedlnost si každého najde.
Všichni budou muset plakat za mrtvé.
Kosti mrtvích se promění v prach.
Šepoty hlasů mi budou zpívat v snách.
Vrazi budou naopak opakovat motlidbu odpuštění.
A budou se těšit do satanského vězení.
Všechny náhrobky se zbarví tvou krví
a já v ní smočím rty jako symbol mého umučení.

jinak tu mám ještě jedno úžasně vtipné a optimistocké video..

Mít tak měsíc na dlani...

6. září 2009 v 19:48 | Eve |  My art
Kéž bych jednou mohla mít doopravdy měsíc na dlani..


Sharon den Adel- fotky

5. září 2009 v 21:48 | Eve |  Groups- Fotogalerie (music and groups)
Sharon, opravdu pěkně zpívá, její zpěv se mi líbí i když na živo zpívá dost často falešně..

Sharon v Roklince, že by nová Arwen??

Soundtrack Amelie z Montmartu

5. září 2009 v 21:37 | Eve |  Ukázky hudby
Tento soundtrack je opravdu boží, i když je jedna písnička známa z reklamy na mattonku, tak byla složená právě do tohohle krásného filmu, nu, pusuďte sami jestli se vám tato poněkuď hodně "nemetalová" hudba líbí.

J'y Suis Jamais Alle


Les Jours Tristes


víc písniček najdete pod perexem, začíná to hned tou "mattonkovskou"